przejdź do głównego menu przejdź do treści

Aktualności Mieszkania Chronionego w roku 2019

URZĄD WOJEWÓDZKI .


W dniu 07 lutego 2019 roku mieszkańcy mieszkania chronionego wspieranego wraz z uczestnikami Zespołu Wsparcia Środowiskowego
Nr 1 w Szczecinie wzięli udział w wycieczce Podziemne Trasy Szczecina „Zimna Wojna”  –
podziemne trasy turystyczne, urządzone w schronach: przeciwlotniczym i przeciwatomowym, znajdujących się na terenie Szczecina w rejonie dworca głównego

07.02.2019

Mieszkanie Wspomagane

  1. Mieszkanie Wspomagane przeznaczone dla 6 mężczyzn po kryzysach psychicznych oraz wykazujących inne przewlekłe zaburzenia czynności psychicznych, którzy ze względu na trudną sytuację życiową spowodowaną chorobą psychiczną, potrzebują wsparcia w funkcjonowaniu w życiu codziennym.

    Czytaj dalej

  2. Mieszkanie Wspomagane przeznacza się dla 5 pełnoletnich, niepełnosprawnych mężczyzn, którzy ze względu na trudną sytuację życiową spowodowaną np. kryzysem psychicznym lub innymi przewlekłymi zaburzeniami czynności psychicznych potrzebują wsparcia w funkcjonowaniu w życiu codziennym, ale nie wymagają usług w zakresie świadczonym przez jednostki całodobowej opieki.

    Czytaj dalej

  3. Mieszkanie Wspomagane przeznacza się dla 6 pełnoletnich, niepełnosprawnych kobiet, które ze względu na trudną sytuację życiową spowodowaną np. kryzysem psychicznym lub innymi przewlekłymi zaburzeniami czynności psychicznych potrzebują wsparcia w funkcjonowaniu w życiu codziennym, ale nie wymagają usług w zakresie świadczonym przez jednostki całodobowej opieki.

    Czytaj dalej

Wiadomości