przejdź do głównego menu przejdź do treści

Aktualności Mieszkań Wspomaganych

Przygotowania do śniadania Wielkanocnego.


Kuchenka z jedzeniem leżącym na niej.

Dwaj mężczyźni obierają ziemniaki.

Czas świąt jest dla nas bardzo ważny, to czas kiedy możemy wspólnie zasiąść do pięknie przystrojonego stołu i skosztować potraw, które przy pomocy opiekuna mieszkania i Pań z usług Pomoc Opieka Pielęgnacja przygotowaliśmy. Rosół, sałatka jarzynowa, jajka faszerowane to gościło na naszych stołach, oczywiście nie mogło zabraknąć małego deseru w postaci ciasta.

30.03.2024

Mieszkanie Wspomagane

  1. Mieszkanie Wspomagane przeznaczone dla 6 mężczyzn po kryzysach psychicznych oraz wykazujących inne przewlekłe zaburzenia czynności psychicznych, którzy ze względu na trudną sytuację życiową spowodowaną chorobą psychiczną, potrzebują wsparcia w funkcjonowaniu w życiu codziennym.

    Czytaj dalej

  2. Mieszkanie Wspomagane przeznacza się dla 5 pełnoletnich, niepełnosprawnych mężczyzn, którzy ze względu na trudną sytuację życiową spowodowaną np. kryzysem psychicznym lub innymi przewlekłymi zaburzeniami czynności psychicznych potrzebują wsparcia w funkcjonowaniu w życiu codziennym, ale nie wymagają usług w zakresie świadczonym przez jednostki całodobowej opieki.

    Czytaj dalej

  3. Mieszkanie Wspomagane przeznacza się dla 6 pełnoletnich, niepełnosprawnych kobiet, które ze względu na trudną sytuację życiową spowodowaną np. kryzysem psychicznym lub innymi przewlekłymi zaburzeniami czynności psychicznych potrzebują wsparcia w funkcjonowaniu w życiu codziennym, ale nie wymagają usług w zakresie świadczonym przez jednostki całodobowej opieki.

    Czytaj dalej

Wiadomości