przejdź do głównego menu przejdź do treści

Aktualności Mieszkań Wspomaganych

Składanie odzieży- wiosenne porządki.


Mężczyzna składa odzież i rozmawia przez telefon.

Jak utrzymać w szafę w czystości??? Idealne techniki składania odzieży, poznaliśmy i utrwaliliśmy podczas weekendowych usług w mieszkaniu. Jakby nam się wydawało złożenie bluzy, spodni czy koszulki to bardzo prosta sprawa, nic bardziej mylnego. Panowie mieszkania wspomaganego przypominali sobie, jak złożyć odzież którą wcześniej upraliśmy. Odpowiednie złożenie ubrań pozwala nam na większe zagospodarowanie części szafy np. na ubrania letnie a w znacznym stopniu pozwoli na znalezienie danej rzeczy w szafie. Pamiętajmy o tym co przysłowie mówi: jak cię widzą, tak cię piszą.

21.04.2024

Mieszkanie Wspomagane

  1. Mieszkanie Wspomagane przeznaczone dla 6 mężczyzn po kryzysach psychicznych oraz wykazujących inne przewlekłe zaburzenia czynności psychicznych, którzy ze względu na trudną sytuację życiową spowodowaną chorobą psychiczną, potrzebują wsparcia w funkcjonowaniu w życiu codziennym.

    Czytaj dalej

  2. Mieszkanie Wspomagane przeznacza się dla 5 pełnoletnich, niepełnosprawnych mężczyzn, którzy ze względu na trudną sytuację życiową spowodowaną np. kryzysem psychicznym lub innymi przewlekłymi zaburzeniami czynności psychicznych potrzebują wsparcia w funkcjonowaniu w życiu codziennym, ale nie wymagają usług w zakresie świadczonym przez jednostki całodobowej opieki.

    Czytaj dalej

  3. Mieszkanie Wspomagane przeznacza się dla 6 pełnoletnich, niepełnosprawnych kobiet, które ze względu na trudną sytuację życiową spowodowaną np. kryzysem psychicznym lub innymi przewlekłymi zaburzeniami czynności psychicznych potrzebują wsparcia w funkcjonowaniu w życiu codziennym, ale nie wymagają usług w zakresie świadczonym przez jednostki całodobowej opieki.

    Czytaj dalej

Wiadomości