przejdź do głównego menu przejdź do treści

Aktualności Mieszkań Wspomaganych

Trening mózgu – ćwiczenia usprawniające pamięć i koncentrację uwagi.


Mężczyzna z krzyżówką.

Mężczyzna nad testami.

Stymulowanie mózgu, a zwłaszcza jego funkcji intelektualnych jest proste i dostępne dla każdego! Rozmaite ćwiczenia rozwijające mózg nie wymagają bowiem specjalnych narzędzi czy książek – wystarczy odrobina kreatywności, dobry pomysł i szczere chęci. Dlatego u nas poszły w ruch krzyżówki, książki. Pamiętajmy że tak niewiele trzeba aby rozwijać swoje funkcje poznawcze.

14.04.2024

Mieszkanie Wspomagane

  1. Mieszkanie Wspomagane przeznaczone dla 6 mężczyzn po kryzysach psychicznych oraz wykazujących inne przewlekłe zaburzenia czynności psychicznych, którzy ze względu na trudną sytuację życiową spowodowaną chorobą psychiczną, potrzebują wsparcia w funkcjonowaniu w życiu codziennym.

    Czytaj dalej

  2. Mieszkanie Wspomagane przeznacza się dla 5 pełnoletnich, niepełnosprawnych mężczyzn, którzy ze względu na trudną sytuację życiową spowodowaną np. kryzysem psychicznym lub innymi przewlekłymi zaburzeniami czynności psychicznych potrzebują wsparcia w funkcjonowaniu w życiu codziennym, ale nie wymagają usług w zakresie świadczonym przez jednostki całodobowej opieki.

    Czytaj dalej

  3. Mieszkanie Wspomagane przeznacza się dla 6 pełnoletnich, niepełnosprawnych kobiet, które ze względu na trudną sytuację życiową spowodowaną np. kryzysem psychicznym lub innymi przewlekłymi zaburzeniami czynności psychicznych potrzebują wsparcia w funkcjonowaniu w życiu codziennym, ale nie wymagają usług w zakresie świadczonym przez jednostki całodobowej opieki.

    Czytaj dalej

Wiadomości