przejdź do głównego menu przejdź do treści

Aktualności Mieszkań Wspomaganych

Drożdżówki.


Mężczyzna przygotowuje ciasto na drożdżówki.

Mężczyźni jedzą przy stole dróżdżówki

Drożdżówki są bardzo pyszne, każdy o tym wie. Lubimy je ze śliwką, marmoladą czy budyniem, oczywiście nie może zabraknąć kruszonki. Najłatwiej pójść do cukierni i kupić, jednakże my lubimy te które są wykonane w domu, kiedyś przez nasze mamy. W miniony weekend Panowie z mieszkania uczyli się wyrabiania ciasta drożdżowego i formowania bułeczek. Było to nie lada wyzwanie, bo ciasto drożdżowe nie jest proste w wykonaniu. Przestawiamy Państwu piękne bułeczki, może nie są idealnego kształtu ale są nasze, z jabłkiem i budyniem oraz kruszonką, oczywiście.

20.04.2024

Mieszkanie Wspomagane

  1. Mieszkanie Wspomagane przeznaczone dla 6 mężczyzn po kryzysach psychicznych oraz wykazujących inne przewlekłe zaburzenia czynności psychicznych, którzy ze względu na trudną sytuację życiową spowodowaną chorobą psychiczną, potrzebują wsparcia w funkcjonowaniu w życiu codziennym.

    Czytaj dalej

  2. Mieszkanie Wspomagane przeznacza się dla 5 pełnoletnich, niepełnosprawnych mężczyzn, którzy ze względu na trudną sytuację życiową spowodowaną np. kryzysem psychicznym lub innymi przewlekłymi zaburzeniami czynności psychicznych potrzebują wsparcia w funkcjonowaniu w życiu codziennym, ale nie wymagają usług w zakresie świadczonym przez jednostki całodobowej opieki.

    Czytaj dalej

  3. Mieszkanie Wspomagane przeznacza się dla 6 pełnoletnich, niepełnosprawnych kobiet, które ze względu na trudną sytuację życiową spowodowaną np. kryzysem psychicznym lub innymi przewlekłymi zaburzeniami czynności psychicznych potrzebują wsparcia w funkcjonowaniu w życiu codziennym, ale nie wymagają usług w zakresie świadczonym przez jednostki całodobowej opieki.

    Czytaj dalej

Wiadomości