przejdź do głównego menu przejdź do treści

Aktualności Mieszkań Wspomaganych

Trening umiejętności praktycznych.


Mężczyźni siedzą.

Mieszkaniec przy pralce.

W mieszkaniach wspomaganych ciągle wiele się dzieje, weekendy nie polegają tylko na odpoczynku, jednakże nad podreperowaniu swoich umiejętności. Panie opiekunki z firmy Pomoc Opieka Pielęgnacja razem z mieszkańcami, przejrzały odzież zimową która na wiosnę powinna być wyprana, dziury powinny być zaszyte i odłożona w odpowiednie miejsce. I to właśnie w ten weekend Panowie reperowali swoje ubrania. Momentami nie było łatwo, Panie musiały udzielać instruktażu jaki kolor nici do danej odzieży, jak zszyć aby nie była widoczna nić. Dziękujemy Pani Ewelinie, za cierpliwość i pomoc.

06.04.2024

Mieszkanie Wspomagane

  1. Mieszkanie Wspomagane przeznaczone dla 6 mężczyzn po kryzysach psychicznych oraz wykazujących inne przewlekłe zaburzenia czynności psychicznych, którzy ze względu na trudną sytuację życiową spowodowaną chorobą psychiczną, potrzebują wsparcia w funkcjonowaniu w życiu codziennym.

    Czytaj dalej

  2. Mieszkanie Wspomagane przeznacza się dla 5 pełnoletnich, niepełnosprawnych mężczyzn, którzy ze względu na trudną sytuację życiową spowodowaną np. kryzysem psychicznym lub innymi przewlekłymi zaburzeniami czynności psychicznych potrzebują wsparcia w funkcjonowaniu w życiu codziennym, ale nie wymagają usług w zakresie świadczonym przez jednostki całodobowej opieki.

    Czytaj dalej

  3. Mieszkanie Wspomagane przeznacza się dla 6 pełnoletnich, niepełnosprawnych kobiet, które ze względu na trudną sytuację życiową spowodowaną np. kryzysem psychicznym lub innymi przewlekłymi zaburzeniami czynności psychicznych potrzebują wsparcia w funkcjonowaniu w życiu codziennym, ale nie wymagają usług w zakresie świadczonym przez jednostki całodobowej opieki.

    Czytaj dalej

Wiadomości