przejdź do głównego menu przejdź do treści

Aktualności Mieszkania Chronionego w roku 2019

„Szczecin Dzisiaj” WYSTAWA W DK.


Mieszkańcy mieszkania chronionego wspieranego odwiedzili wystawę przygotowaną przez grupę „ Foto-Video” Stowarzyszenia Uniwersytet Trzeciego Wieku
zorganizowaną w Domu Klubie „Galerii pod Fontanną” pod tytułem „Szczecin  Dzisiaj”.
Oglądali zdjęcia pięknych miejsc w Szczecinie.
Wystawa gościć będzie w Domu Klubie „Galerii pod Fontanną” do końca września 2019 roku.

13.09.2019

Mieszkanie Wspomagane

  1. Mieszkanie Wspomagane przeznaczone dla 6 mężczyzn po kryzysach psychicznych oraz wykazujących inne przewlekłe zaburzenia czynności psychicznych, którzy ze względu na trudną sytuację życiową spowodowaną chorobą psychiczną, potrzebują wsparcia w funkcjonowaniu w życiu codziennym.

    Czytaj dalej

  2. Mieszkanie Wspomagane przeznacza się dla 5 pełnoletnich, niepełnosprawnych mężczyzn, którzy ze względu na trudną sytuację życiową spowodowaną np. kryzysem psychicznym lub innymi przewlekłymi zaburzeniami czynności psychicznych potrzebują wsparcia w funkcjonowaniu w życiu codziennym, ale nie wymagają usług w zakresie świadczonym przez jednostki całodobowej opieki.

    Czytaj dalej

  3. Mieszkanie Wspomagane przeznacza się dla 6 pełnoletnich, niepełnosprawnych kobiet, które ze względu na trudną sytuację życiową spowodowaną np. kryzysem psychicznym lub innymi przewlekłymi zaburzeniami czynności psychicznych potrzebują wsparcia w funkcjonowaniu w życiu codziennym, ale nie wymagają usług w zakresie świadczonym przez jednostki całodobowej opieki.

    Czytaj dalej

Wiadomości