przejdź do głównego menu przejdź do treści

Aktualności Mieszkania Chronionego w roku 2014

WIGILIA ŚDS.


17.12. 2014 roku spotkaliśmy się w Domu Kultury „Słowianin” aby wspólnie zasiąść przy wigilijnym stole.
W spotkaniu udział wzięli wszyscy uczestnicy poszczególnych jednostek organizacyjnych Środowiskowego Domu Samopomocy, a także pracownicy i zaproszeni goście.
Podczas spotkania mieliśmy okazję podziwiać naszych kolegów i nasze koleżanki, którzy tego dnia wcielili się w przeróżne postacie i przygotowali wspaniałe Jasełka.
Był to dla nas bardzo uroczysty dzień. Tego dnia wszyscy przepełnieni byliśmy radością i serdecznością.
Dziękujemy wszystkim osobom zaangażowanym w organizację tego wyjątkowego dnia oraz naszym kolegom i koleżankom,
którzy włożyli ogrom pracy w przygotowanie wspaniałego wystąpienia.

17.12.2014

Mieszkanie Wspomagane

  1. Mieszkanie Wspomagane przeznaczone dla 6 mężczyzn po kryzysach psychicznych oraz wykazujących inne przewlekłe zaburzenia czynności psychicznych, którzy ze względu na trudną sytuację życiową spowodowaną chorobą psychiczną, potrzebują wsparcia w funkcjonowaniu w życiu codziennym.

    Czytaj dalej

  2. Mieszkanie Wspomagane przeznacza się dla 5 pełnoletnich, niepełnosprawnych mężczyzn, którzy ze względu na trudną sytuację życiową spowodowaną np. kryzysem psychicznym lub innymi przewlekłymi zaburzeniami czynności psychicznych potrzebują wsparcia w funkcjonowaniu w życiu codziennym, ale nie wymagają usług w zakresie świadczonym przez jednostki całodobowej opieki.

    Czytaj dalej

  3. Mieszkanie Wspomagane przeznacza się dla 6 pełnoletnich, niepełnosprawnych kobiet, które ze względu na trudną sytuację życiową spowodowaną np. kryzysem psychicznym lub innymi przewlekłymi zaburzeniami czynności psychicznych potrzebują wsparcia w funkcjonowaniu w życiu codziennym, ale nie wymagają usług w zakresie świadczonym przez jednostki całodobowej opieki.

    Czytaj dalej

Wiadomości