przejdź do głównego menu przejdź do treści

Aktualności Zespołu Wsparcia Środowiskowego Nr 3

Piłkarki Pogoni w ZWŚ 3


Kobiety i mężczyźni stoją i patrzą w obiektyw aparatu fotograficznego.

Dziewiątego listopada 2023 r. odwiedziła nas Kobieca Duma Pomorza – Piłkarki z Klubu Pogoń Szczecin.

Była to niesamowita niespodzianka dla Uczestników naszego ośrodka, gdyż mamy tu niezmiennie zapalonych kibiców i aktywnych sportowców. Można sobie tylko wyobrazić okrzyki radości i maksymalne poruszenie podczas całego spotkania z niezwykle sympatycznymi i pięknymi przedstawicielkami drużyny.

Dziewczyny opowiedziały o początkach i rozwoju swojej kariery, przedstawiły rytm dnia, opowiedziały o planach na przyszłość. Nasi Uczestnicy zadawali mnóstwo pytań, opowiadali o swoich talentach sportowych, chętnie wzięli udział w sprawdzeniu swoich umiejętności piłkarskich. Nie zabrakło części artystycznej – wspólnego wykonania Hymnu Pogoni.

Dziękujemy Dziewczynom za niezwykłe spotkanie a Pani Ali - terapeutce za zorganizowanie tego dnia.

20.11.2023

Zespół Wsparcia Środowiskowego Nr 3

przy ul. Pocztowej 31-33 w Szczecinie jest dziennym ośrodkiem wsparcia dla 25 pełnoletnich osób niepełnosprawnych intelektualnie, oraz osób ze spektrum autyzmu lub niepełnosprawnościami sprzężonymi, który świadczy usługi w ramach indywidualnych lub zespołowych treningów samoobsługi i treningów umiejętności społecznych na poziomie obowiązującego standardu i indywidualnych potrzeb.

Czytaj dalej

Wiadomości