przejdź do głównego menu przejdź do treści

Aktualności Zespołu Wsparcia Środowiskowego Nr 1

PRACOWNIA PLASTYCZNA PRZED ŚWIĘTAMI.


Ciemnowłosy mężczyzna w okularach siedzi przy stole z pistoletem na gorący klej. Tworzy dekoracje świąteczną przyklejając szyszki do makiety.

Przed świętami w pracowni plastycznej dzieje się naprawdę wiele i to w zawrotnym tempie. Pod okiem naszej terapeutki - Pani Julity powstają piękne bożonarodzeniowe ozdoby z wykorzystaniem materiałów przygotowanych pod nadzorem Pana Andrzeja w pracowni stolarskiej. Udana współpraca między tymi pracowniami owocuje oryginalnymi, pięknymi i klimatycznymi stroikami oraz dekoracjami świątecznymi. W obydwóch pracowniach w tym okresie Uczestnicy są bardzo zaangażowani w każdy etap procesu powstawania naszych rękodzieł.

09.11.2023

Zespół Wsparcia Środowiskowego Nr 1

przy ul. Tartacznej 14 jest dziennym ośrodkiem wsparcia dla 40 pełnoletnich osób przewlekle psychicznie chorych, osób wykazujących inne zaburzenia czynności psychicznych oraz osób ze spektrum autyzmu lub niepełnosprawnościami sprzężonymi, który świadczy usługi w ramach indywidualnych lub zespołowych treningów samoobsługi i treningów umiejętności społecznych na poziomie obowiązującego standardu i indywidualnych potrzeb.

Czytaj dalej

Wiadomości